8 září, 2019

Akce skautů

Co nás čeká do konce roku?

Trojdeňák se skautkami – POZOR ZMĚNA TERMÍNU – 9.-11. června

Tábor na Žumberku – 1. – 23. července

7. října 2022

Vážení rodiče,

prosím, abyste kluky v nejbližší době vybavili oddílovým tričkem a skautským krojem. Oddílová trička využíváme na běžné výpravy, kroj na slavnostnější akce.

Informace k cenám a velikosti krojové košile naleznete v příloze. Pokud byste si vybrali nevhodnou velikost košile, Balů vám ji v kamenném obchodě v Praze vymění za vhodnější. V Junshopu, který skautské košile prodává, jsou k tomu vstřícní.

Ke kroji pak patří několik základních nášivek, které bych Vás požádal ke kroji také přikoupit (všechny máme v klubovně):

– domovenka Semily (30 Kč)

– číslo oddílu (15 Kč)

– označení Czech Republic (30 Kč)

– označení WOSM (30 Kč)

– lipové lístky od nás každý dostane za počet let, které ve skautu je

Oddílová trička máme skladem v klubovně. Opět, když by vámi vybraná velikost synovi nevyhovovala, můžeme jej vyměnit.

Tričko stojí 250 Kč a máme jej ve velikostech: dětské (9-11 let) a pánské S, M, L a XL.

Pokud byste měli zájem o již použitý kroj za výhodnější cenu, nabízí jej Batman (vel. 164), Bageta (vel. 140) a Kola (vel. 170). Kontakty rádi předáme.

Období Vánoc se blíží. Každý skaut nejen na výpravách využije kvalitní krosnu, pohorky, spacák, karimatku, nůž, atd. S výběrem rádi poradíme.

REGISTRAČNÍ POPLATEK ŠK. ROK 2022/2023

Osm z vás už uhradilo registrační poplatek. Ostatním připomínám, že na zaplacení registrace je čas do 31. 10. Pokud by pro někoho byla výše registračního poplatku překážkou ve skautování, ozvěte se mi, domluvíme se individuálně. Výše registrace je na celý školní rok ve výši 800 Kč (rádci 400 Kč). Číslo účtu střediska je 248841129/0600, případně využijte přiložený QR kód:

image.png

Tomáš Jech, Balů

27. září 2022

Fotky z našich akcí nahráváme na tuto webovou stránku: https://sites.google.com/skaut.cz/skautisemily/ Fotky jsou k dispozici v plné kvalitě, tak věřím, že obohatí vaše rodinná alba 🙂 Táborníkům doporučuji ke zhlédnutí mj. profilové fotky z Žumberka 😉