Září 6, 2019

Skautky

Jsme Bludičky, parta skautek, která společně tráví čas – učí se novým věcem, poznává svět kolem nás a aktivně se v něm zapojuje, hraje hry, zdolává kilometry, maluje, zpívá, vyrábí, překonává překážky. Nebojíme se zažít pořádné dobrodružství a táhneme vždy za jeden provaz. Cesta je pro nás cíl a slovo nejde, neexistuje 🙂 Jsme si rovny – to tu každá víme a vzájemně se respektujeme. Scházíme se jednou týdně v naší klubovně ve Vysocké ulici na družinových schůzkách, které připravuje rádkyně – nejzkušenější z party. Alespoň jednou do měsíce vyrážíme společně na jedno i více denní výpravy, do přírody i do města. Je ti 10-16 let a přeješ si také zažít volné chvíle s prima lidmi, spousty zábavy i tvořivých činností, trochu zamýšlení se a mnohá dobrodružství? Přijď mezi nás! Pro více informací se neboj kontaktovat vedoucí oddílu.

Schůzky: pondělí / čtvrtek vždy od 16:00 do 18:00

Vedoucí oddílu: