27 srpna, 2019

Benjamínci

Kluci a holky 5 – 7 let

Náš oddíl je určený pro kluky a holčičky od 5 do 7 let. Během roku kromě pravidelných schůzek absolvujeme i několik výletů, přespání v klubovně, či nácvik scének na vánoční besídku a Oheň sv. Jiří. Odměnou pro všechny členy našeho oddílu je účast na táboře Benjamínků, který se zpravidla koná na začátku prázdnin. Během schůzek si nejen hrajeme, nebo něco vyrábíme, ale děti se učí nejzákladnějším skautským dovednostem a hlavně samostatnosti, ohleduplnosti a týmové spolupráci. Velkou část času trávíme v přírodě, proto doporučujeme, aby děti na schůzky nosily vhodné oblečení dle počasí, které si mohou třeba i trochu zašpinit. Schůzky Benjamínků se konají od konce září, každý pátek od 15.30 do 17:00 ve skautské klubovně v Semilech.

Schůzky každý pátek od 15:30 do 17:00

Vedoucí oddílu: