Srpen 27, 2019

Benjamínci

Náš oddíl je určený pro kluky a holčičky od 5 do 7 let. Během roku kromě pravidelných schůzek absolvujeme i několik výletů, přespání v klubovně, či nácvik scének na vánoční besídku a Oheň Sv. Jiří. Odměnou pro všechny členy našeho oddílu je účast na táboře Benjamínků, který se zpravidla koná v půlce července. Během schůzek si nejen hrajeme, nebo něco vyrábíme, ale děti se učí nejzákladnějším skautským dovednostem a hlavně samostatnosti, ohleduplnosti a týmové spolupráci. Velkou část času trávíme v přírodě, proto doporučujeme, aby děti na schůzky nosily vhodné oblečení dle počasí, které si mohou třeba i trochu zašpinit. Schůzky Benjamínků se konají od konce září, každý pátek od 15:30 hod. do 17 hod ve skautské klubovně v Semilech.

Schůzky každý pátek od 15:30 do 17:00

Vedoucí oddílu: