6 září, 2019

Světlušky

Pokud váháte nad tím, do jakého kroužku by měla chodit vaše dcerka, nabízíme vám milé řešení. Na našich schůzkách se schází každou středu od 16:00 do 17:30 dívky ve věku šesti až jedenácti let. Mohou se zde přiučit mnoha dovednostem, užijí si zábavu v podobě různých her a soutěží a zaručeně si najdou nové kamarádky. My se na schůzkách nedržíme pouze v suchu a teple naší klubovny. Jako zvídavé světlušky se nebojíme vyjít ven a poznávat krásy naší přírody. Každý měsíc pořádáme akce v podobě výletů a přespání v klubovně, kde si děti užijí spousty zábavy a minimálně jednou do roka se uskutečňuje víkendová akce, která je vždy nějak tematicky zaměřená. Proto se nebojte svou dceru svěřit skautským vedoucím.

Schůzky každou středu od 16:00 do 17:30

Vedoucí oddílu: