Září 6, 2019

Světlušky

Pokud váháte nad tím, do jakého kroužku by měla chodit vaše dcerka, nabízíme vám milé řešení. Na našich schůzkách se schází každý čtvrtek od půl čtvrté do šesti dívky ve věku šesti až jedenácti let. Mohou se zde přiučit mnoha dovednostem, užijí si zábavu v podobě různých her a soutěží a zaručeně si najdou nové kamarádky. My se na schůzkách nedržíme pouze v suchu a teple naší klubovny. Jako zvídavé světlušky se nebojíme vyjít ven a poznávat krásy naší přírody. Každý měsíc pořádáme akce v podobě výletů a přespání v klubovně, kde si děti užijí spousty zábavy a minimálně jednou do roka se uskutečňuje víkendová akce, která je vždy nějak tematicky zaměřená. Proto se nebojte svou dceru svěřit skautským vedoucím.

Schůzky každou středu od 16:00 do 17:30

Vedoucí oddílu: